Robert Dojčár

© 2018 Mgr. Svatava Ságnerová

Sportovní činnost a aktivity - Vážení občané,

náš život se za posledních 28 let významně změnil k lepšímu: žijeme ve svobodné zemi a nikdo nás netrestá za to, co si myslíme a co říkáme. Ve svobodných volbách máme šanci ovlivnit, komu svěříme správu České republiky.

Na druhou stranu jsme zklamáni tím, jak se k nám v posledních letech stát chová: máme složité zákony, na občany čekají nepřehledné daně a hromady papírování. Pokud si chcete postavit dům, potřebujete získat spoustu razítek a povolení. Určitě víte, o čem mluvím. Stát nám v poslední době začal víc překážet než sloužit, a my, zastupitelé, to při správě obcí pociťujeme každý den právě jako vy.

Proto se na vás obracím s jednoduchou prosbou: využijte, prosím, svobodu, kterou nám demokracie zaručuje a přijďte 20. a 21. října 2017 k volbám.

Já osobně budu volit Starosty a nezávislé: je to odvážná volba, ale věřím, že je to správná volba pro nás, kteří si myslíme, že stát má občanům sloužit. Je to správná volba pro ty, kdo si váží svobody a demokracie.


Přeji vám správnou volbu.


Svatava Ságnerová
Zastupitelka města Holešov
Viceprezidentka Asociace školních sportovních klubů ČR


Hlavní strana | Mapa webu | Kontakt

Mgr. Svatava Ságnerová
Tyršova 1561, 769 01 Holešov, Česká republika, telefon: 573 334 741, e-mail: Svatka.Sagnerova@seznam.cz, www.svatavasagnerova.cz