Robert Dojčár

© 2019 Mgr. Svatava Ságnerová

Sportovní činnost a aktivity - Další sportovní úspěch našich sportovců

V letošním školním roce se našim žáků na sportovních soutěžích výrazně daří. Po skvělých výkonech ve šplhu reprezentovaly týmy dívek a hochů neméně úspěšně při krajském kole v silovém čtyřboji v Holešově (15.3.2017) a přivezly domů celkem pět medailových umístění!

Soutěž uspořádala Krajská rada Asociace školních sportovních klubů ČR Zlínského kraje ve spolupráci s holešovskou policejní školou. Silový čtyřboj dívek se skládal ze šplhu, trojskoku snožmo, hodu medicinbalem a disciplíny sed-leh 1 min; hoši soutěžili ve shybech, bench-pressu, trojskoku snožmo a vznosech na hrazdě. Mezi děvčaty získala jasné prvenství Zuzana Drlíčková, navíc se svým týmem vybojovala stříbrné medaile; v individuálním závodě hochů obsadili 2. a 3. místo Filip Hňatek, resp. Pavel Soldán a družstvo získalo rovněž druhou příčku. Soutěž měla tradičně velmi pěknou úroveň a byla pořadatelsky bezchybně zvládnutá; vítězné školy postupují do republikového finále poháru, které proběhne ve dnech 6.-7. dubna v Karviné.


Výsledky:

dívky
 1. Zuzana Drlíčková      (Tauferova SOŠ veterinární Kroměříž)    210 bodů
 2. Kristýna Kocourková ( VPŠ a SPŠ MV Holešov)        199
 1. Hana Klimentová    (VPŠ a SPŠ MV Holešov)            199

dívky družstva
 1. VPŠ a SPŠ MV Holešov
 2. Tauferova SOŠ veterinární Kroměříž
 3. VOŠ a SPgŠ Kroměříž

hoši
 1. Vojtěch Kovařík    (VPŠ a SPŠ MV Holešov)            235,5
 2. Filip Hňatek        (Tauferova SOŠ veterinární Kroměříž)    224
 3. Pavel Soldán        (Tauferova SOŠ veterinární Kroměříž)    217

hoši družstva
 1. VPš a SPŠ MV Holešov
 2. Tauferova SOŠ veterinární Kroměříž
 3. SŠPHZ Uherské Hradiště

Naši školu reprezentovali:
Zuzana Drlíčková, Hana Mikulíková, Marie Baďurová, Noemi Pěkníková, Daniela Kopecká, Simona Vincourová, Michaela Moštková, Filip Hňatek, Pavel Soldán, Filip Heralt a Jan Kocourek.

Všichni naši závodníci včetně trenéra Miroslava Stehlíka si zaslouží velký dík za předvedené výkony a vzornou reprezentaci naší školy!


Mgr. Svatava Ságnerová


  
Hlavní strana | Mapa webu | Kontakt

Mgr. Svatava Ságnerová
Tyršova 1561, 769 01 Holešov, Česká republika, telefon: 573 334 741, e-mail: Svatka.Sagnerova@seznam.cz, www.svatavasagnerova.cz