Robert Dojčár

© 2018 Mgr. Svatava Ságnerová

Sportovní činnost a aktivity - Další sportovní úspěch našich sportovců

V letošním školním roce se našim žáků na sportovních soutěžích výrazně daří. Po skvělých výkonech ve šplhu reprezentovaly týmy dívek a hochů neméně úspěšně při krajském kole v silovém čtyřboji v Holešově (15.3.2017) a přivezly domů celkem pět medailových umístění!

Soutěž uspořádala Krajská rada Asociace školních sportovních klubů ČR Zlínského kraje ve spolupráci s holešovskou policejní školou. Silový čtyřboj dívek se skládal ze šplhu, trojskoku snožmo, hodu medicinbalem a disciplíny sed-leh 1 min; hoši soutěžili ve shybech, bench-pressu, trojskoku snožmo a vznosech na hrazdě. Mezi děvčaty získala jasné prvenství Zuzana Drlíčková, navíc se svým týmem vybojovala stříbrné medaile; v individuálním závodě hochů obsadili 2. a 3. místo Filip Hňatek, resp. Pavel Soldán a družstvo získalo rovněž druhou příčku. Soutěž měla tradičně velmi pěknou úroveň a byla pořadatelsky bezchybně zvládnutá; vítězné školy postupují do republikového finále poháru, které proběhne ve dnech 6.-7. dubna v Karviné.