Robert Dojčár

© 2018 Mgr. Svatava Ságnerová

Sportovní činnost a aktivity - Veterina na sněhu aneb lyžařský kurz 2017

Letošní zima byla pro sněhové sporty velmi příznivá, výše a kvalita sněhu po dlouhé době umožnily realizaci řady úspěšných lyžařských akcí. Tauferova SOŠ veterinární Kroměříž již podruhé strávila lyžařský týden ve skvělé destinaci: sportovní areál v Karlově p. Pradědem nabízí výborné prostředí pro veškeré zimní sporty i pro různé úrovně lyžařů – 7 vleků včetně sedaček a 14 sjezdovek rozmanité úrovně skýtají vynikající podmínky pro lyžařský a snowboardový výcvik. Spojíte-li tuto skutečnost s partou naslouchajících a spolupracujících – prostě výborných žáků - a neméně skvělých instruktorů, máte vyhráno! Lyžařské kurzy mají kromě sportovní náplně i program neméně důležitý – spojují v mimoškolním prostředí celý kolektiv a tak tomu bylo i nyní: naše společné večery patřily nejen přednáškám o lyžování, ale především zábavě: společným hrám a soutěžím, organizovaným jednotlivými třídami včetně promítání fotek a videí z našeho týdenního lyžařského pobytu. Všechny žáky i kantory navíc stmelily nádherné hudební večery s krásným kytarovým doprovodem našich instruktorů. Závěrečný karneval a společná diskotéka byly již jen třešničkou na pomyslném dortu, tedy úspěšném lyžařském kurzu.                                    

Dobré věci tvoří dobří lidé – velké poděkování si zaslouží jednak skvělí žáci prvních ročníků, jednak výborní instruktoři Maruška, Renata, Martina, Luboš a Michal!


Mgr. Svatava Ságnerová

Tauferova SOŠ veterinární Kroměříž

 
Hlavní strana | Mapa webu | Kontakt

Mgr. Svatava Ságnerová
Tyršova 1561, 769 01 Holešov, Česká republika, telefon: 573 334 741, e-mail: Svatka.Sagnerova@seznam.cz, www.svatavasagnerova.cz