Robert Dojčár

© 2019 Mgr. Svatava Ságnerová

Fotogalerie - Vánoční koncert souboru Corda Magico

Příjemný hudební zážitek i vánoční atmosféra – obojí se snoubilo v nedělním podvečeru 18. prosince 2016, kdy se v Holešově konal tradiční vánoční koncert uměleckého souboru Corda Magico. Drive club kina Svět přivítal necelé tři desítky posluchačů, kteří si vyslechli úvodní slovo Sylvy Šimečkové o významu vánočních svátků a poté se ponořili do kouzelných tónů hudby. Svátečně laděné melodie a nádherný zpěv uchvátily všechny přítomné diváky a odnesly je z předvánočního stresu a shonu do času rozjímání a pokory, do času naděje, lásky a štěstí … Součástí koncertu byl rovněž charitativní prodej výrobků obecně prospěšné společnosti Auxilium o.p.s., která pečuje o děti se zdravotním postižením.

Poděkování za krásný předvánoční večer patří členkám souboru Corda Magico, které se představily v této sestavě: Sylvie Šimečková, Nelly Billová, Alenka Vaculíková, Klára Bartošková a Danuše Pospíšilová.

Všem lidem dobré vůle přeji co nejšťastnější rok 2017.


Mgr. Svatava Ságnerová

Každý může pomáhat, z.s.

Hlavní strana | Mapa webu | Kontakt

Mgr. Svatava Ságnerová
Tyršova 1561, 769 01 Holešov, Česká republika, telefon: 573 334 741, e-mail: Svatka.Sagnerova@seznam.cz, www.svatavasagnerova.cz