Robert Dojčár

© 2018 Mgr. Svatava Ságnerová

Sportovní činnost a aktivity - Krajské kolo v plavání úspěšné pro ZŠ Oskol Kroměříž

Další tzv. podzimní školní sportovní disciplínou je ve Zlínském kraji již po několik let plavání v kategorii základních a středních škol. Krajské kolo v plavání pro základní školy uspořádala v letošním roce opět Základní škola E. Zátopka Zlín ve spolupráci s Krajskou radou AŠSK ČR Zlínského kraje a za finanční podpory Zlínského kraje a soutěž byla velmi vydařená. Ve zlínském plaveckém bazénu se ve středu 2. listopadu 2016 utkalo celkem 126 plavkyň a plavců, kteří zastupovali 21 školních týmů v souboji o přeborníka našeho regionu. Účastníci plavali v mladší a starší kategorii žactva a přítomní diváci viděli řadu velmi pěkných výkonů a i překvapivých výsledků. V letošním roce není tato soutěž postupová, nicméně vysoká účast svědčí o popularitě tohoto sportu mezi školáky a dává organizátorů, trenérům a učitelům TV naději na další vzestup tohoto sportu u nás.

Vítězům patří velká gratulace, poděkování míří především k organizátorskému týmu zlínské ZŠ a dále k Plavecké škole Zlín, která se na pořádání akce podílela velkou měrou.


Výsledky - III. kategorie - dívky:
 1. ZŠ Oskol Kroměříž
 2. ZŠ Sportovní Uherské Hradiště
 3. ZŠ Slovenská Zlín

Výsledky - III. kategorie - hoši:
 1. ZŠ Komenského II Zlín
 2. Gymnázium a JŠ Zlín
 3. ZŠ E. Zátopka Zlín

Výsledky - IV. kategorie - dívky:
 1. ZŠ Kvítková Zlín
 2. Gymnázium a JŠ Zlín
 3. ZŠ Oskol Kroměříž

Výsledky - IV. kategorie - hoši:
 1. Gymnázium a JŠ Zlín
 2. ZŠ Oskol Kroměříž
 3. ZŠ Štefánikova Zlín

Mgr. Svatava Ságnerová

Krajská rada AŠSK ČR Zlínského kraje

 
Hlavní strana | Mapa webu | Kontakt

Mgr. Svatava Ságnerová
Tyršova 1561, 769 01 Holešov, Česká republika, telefon: 573 334 741, e-mail: Svatka.Sagnerova@seznam.cz, www.svatavasagnerova.cz