Robert Dojčár

© 2018 Mgr. Svatava Ságnerová

Sportovní činnost a aktivity - DFK Holešov - Zakončení 2008 zima

Zakončení roku 2008 a plesová zábava  DFK Holešov


Dvěma tradičními akcemi zakončil Dívčí fotbalový klub Holešov svou činnost v roce 2008. 22. prosince se konalo tradiční posezení děvčat, jejich rodičů a fanoušků, kde byly oceněny nejlepší hráčky uplynulé sezóny. Ceny si mimo jiné odnesly Hanka Samsonková za největší výkonnostní posun na podzim a Katka Bakalíková jako nejlepší podzimní střelkyně. 27. prosince si zahrálo na vánočním turnaji na 3. ZŠ pět přestrojených minitýmů – střetli se zde Česílkové, VIP, Kočky, Rajnochovice a Kvasice. Výsledek turnaje nebyl podstatný - důležité bylo setkání všech ve vánočním čase s trochou toho tolik potřebného pohybu.

Od 7. ledna začínají fotbalistky DFK Holešov opět pravidelně trénovat každou středu a pátek na 3. ZŠ, kde zveme rovněž všechny nové zájemkyně o kopanou žen. Kromě účasti na halových turnajích čeká náš oddíl zatím největší akce – 17. ledna pořádáme v prostorách internátu „A“ SPŠ a VPŠ MV v Holešově 1. plesovou zábavu DFK Holešov, na kterou srdečně zveme všechny příznivce dívčí kopané, dobré zábavy a hudební skupiny PRESS, která bude hrát pro všechny přítomné.                             Všechny potřebné informace o naší činnosti zjistíte na našich stránkách: www.dfkholesov.cz nebo obdržíte na telefonních číslech: 605702141, 604215486.


Mgr. Svatava Ságnerová 
Hlavní strana | Mapa webu | Kontakt

Mgr. Svatava Ságnerová
Tyršova 1561, 769 01 Holešov, Česká republika, telefon: 573 334 741, e-mail: Svatka.Sagnerova@seznam.cz, www.svatavasagnerova.cz