Robert Dojčár

© 2018 Mgr. Svatava Ságnerová

Sportovní činnost a aktivity - DFK Holešov - Zakončení 2006

Zakončení sezóny Dívčího fotbalového klubu Holešov


Podzimní sezóna 2006 byla v DFK Holešov zakončena několika akcemi. Koncem listopadu se zúčastnily žákyně, posilněné několika staršími děvčaty, turnaje žáků v holešovské hale a poprvé v historii obsadily medailovou příčku – 3. místo !!! Turnaj za účasti 6 družstev byl vyrovnaný a pozice na stupních vítězů obsadily pouze týmy z Holešova.

Za DFK bronz vybojovaly tyto hráčky:

Adéla Kunzová a Veronika Kubová v brance, obránkyně Jana Zapletalíková, Pavlína Jablunková, Adéla Motalová, Katka Brezanská, Eva Křivánková, Dominika Stolářová a útočnice Jaroslava Jurčová, Hana Samsonková, Denisa Kuldová, Tereza Stratilová, Barbora Polášková a Doris Nesvadbová.

Zakončení podzimní sezóny se pak konalo jako každý rok v předvánočním čase – 22. prosince se sešlo 25 hráček spolu s trenéry a vedením klubu v restauraci Sport na bazéně v Holešově, aby si vyslechlo hodnocení svých výkonů na podzim 2006. Tradičně odlehčená atmosféra s netradičními dárky od trenérky pro hráčky vyvolala nejeden úsměv na tváři přítomných, stejně tak jako odveta hráček v podobě vánočních dárků pro trenérku. Dobrá nálada byla hlavním hnacím motorem celého večera včetně zprávy, že družstvo žen bude na jaře posíleno o další bývalé hráčky DFK, ale též o hráčku prvoligovou.

29. prosince se konal v tělocvičně 3. základní školy druhý ročník Vánočního turnaje DFK Holešov. Za účasti 35 hráček, hrajících rodinných příslušníků a fandících zbytků rodin proběhly nelítostné boje mezi šesti 4- člennými družstvy. Předváděné výkony byly velmi pěkné, některá vystoupení – např. sóla kapitánky žen Jolany Ďurišové přes celé hřiště zakončená i nezakončená – vyvolávala úsměv na tváři všech přítomných. Přestože vítězství zde nebylo tím nejdůležitějším – prvenství si suverénně vybojovalo družstvo sourozenců Motalových a Brezanských.

Od 3. ledna trénuje Dívčí fotbalový klub Holešov 2x týdně – každou středu od 17 hodin v tělocvičně 3. ZŠ a každý pátek od 16,30 hodin v areálu Střední policejní školy v Holešově; sraz na místě je vždy 1 hodiny předem !!! Zájemkyně o výkonnostní kopanou zveme jak do družstva žákyň, tak do družstva žen – přijďte si zasportovat a pobavit se !!!


Mgr. Svatava Ságnerová
Hlavní strana | Mapa webu | Kontakt

Mgr. Svatava Ságnerová
Tyršova 1561, 769 01 Holešov, Česká republika, telefon: 573 334 741, e-mail: Svatka.Sagnerova@seznam.cz, www.svatavasagnerova.cz