Robert Dojčár

© 2018 Mgr. Svatava Ságnerová

Sportovní činnost a aktivity - DFK Holešov - Turnaj žákyň 6.11.2011

Žákyně DFK Holešov vyhrály turnaj v Bařicích

Závěr fotbalové sezóny žákyň Dívčího fotbalového klubu Holešov proběhl v sobotu 18. června 2011 na turnaji v Bařicích, jehož se děvčata zúčastnila. Hrály zde 4 týmy dle vylosování a zápasy trvaly 2x 15 minut. V prvním utkání se zopakoval duel z posledního mistrovského zápasu, kdy se Holešov utkal s domácími Bařicemi, ale průběh byl úplně jiný než týden předtím: po prvním poločase děvčata zaslouženě prohrávala po nedůsledném bránění a při malém nasazení všech hráček 0:2; teprve po důrazné domluvě trenéra Ladislava Lipky se jejich výkon zlepšil a po gólech dobře hrající Venduly Kuchařové a Veroniky Kučerové bylo vyrovnáno. V penaltovém rozstřelu pak obě děvčata proměnila své kopy a získala tak vítězství pro svůj tým. V druhém duelu si dívky zahrály proti žákům TJ Kvasice a po velmi dobrém výkonu třemi brankami Venduly Kuchařové zaslouženě zvítězily a získaly tak celkové prvenství. V celku DFK podala nejlepší výkon zkušená Kuchařová, která vynikla fotbalovým přehledem a efektivním zakončením, velmi dobře opět zahrály Katka Kasalová v brance a Karolína Kozlanská v obraně. Rovněž ostatní děvčata podala dobré výkony, které byly základem celkového vítězství DFK Holešov.

Sestava: Katka Kasalová, Karolína Kozlanská, Vendula Kuchařová, Dita Hovořáková, Žaneta Batoušková, Denisa Baranová, Veronika Kučerová, Veronika Zalabáková, Michaela Fojtová, Gabriela Lipková, Kristýna Hrudíková.