Robert Dojčár

© 2018 Mgr. Svatava Ságnerová

Sportovní činnost a aktivity - Pořádané turnaje - Okresní kolo kopaná děvčat sš 10.5.2011

Okresní kolo minikopané děvčat středních škol


Nejisté počasí na přelomu dubna a května je vždy limitujícím faktorem pro konání mnoha soutěží a přehlídek, a nejinak tomu bylo i v letošním roce. V úterý 3.5. neproběhlo z důvodu silného deště několik akcí, které se pak překládaly na další termíny, a jednou z nich byl i turnaj v minikopané děvčat středních škol okresu Kroměříž. V náhradním termínu 10. května se pak z původně šesti přihlášených střetla pouze tři družstva. Po třech vzájemných zápasech se vytvořilo pořadí nejlepších a do krajského kola postoupil tým Vyšší policejní školy a Střední policejní školy MV Holešov, stříbrnou příčku obsadilo pořádající Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov a třetí místo získala poprvé VOŠ a SPŠM Kroměříž.

Děkuji všem hrajícím děvčatům, rozhodčímu Pavlu Karlíkovi a organizátorům z gymnázia za bezproblémový průběh turnaje. Vítězný a pořadatelský tým postupují do krajského kola, které proběhne 7.6. v Holešově.

Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov reprezentovaly: Karolína Kozlanská, Kateřina Kasalová, Kateřina Pavelcová, Aneta Procházková, Aneta Tomečková, Anna Skopalová, Lucie Možíšová, Tereza Lišková, Radka Zicháčková, Lenka Zapletalová a Monika Chromcová.


Mgr. Svatava SágnerováHlavní strana | Mapa webu | Kontakt

Mgr. Svatava Ságnerová
Tyršova 1561, 769 01 Holešov, Česká republika, telefon: 573 334 741, e-mail: Svatka.Sagnerova@seznam.cz, www.svatavasagnerova.cz