Robert Dojčár

© 2018 Mgr. Svatava Ságnerová

Sportovní činnost a aktivity - Pořádané turnaje - Florbal kk 2011

Gymnázium uspořádalo krajský přebor ve florbale.


V úterý 18. ledna se v tělocvičně Vyšší policejní školy a Střední policejní školy MV v Holešově uskutečnilo krajské kolo ve florbale hochů, tentokrát v nové kategorii VI.B – hráli zde chlapci narození v letech 1994 – 1997, což znamená, že této soutěže se poprvé mohly zúčastnit kromě středních i základní školy. Pořadatelem přeboru bylo Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov, které ve spolupráci s Krajskou radou AŠSK ČR Zlínského kraje a poprvé i s VPŠ a SPŠ MV v Holešově soutěž pro tuto kategorii realizovalo. Turnaj zahájila ředitelka holešovského gymnázia Mgr. Blažena Kubíčková, která všem přítomným popřála úspěch v turnaji,a pak se již rozběhly zápasy mezi jednotlivými týmy. Bojovalo se o postup do kvalifikace a do republikového finále a k vidění byly velmi pěkné výkony; žel – nejméně se dařilo hráčům pořádajících holešovských škol. Vítězství si po zásluze odvezli hoši ze ZŠ Sportovní Uherské Hradiště, kteří vyhráli na skóre před SPŠ polytechnickou Zlín.

Všem zúčastněným hráčům děkuji za předvedené výkony, děkuji rozhodčím Petru Šímovi a Jiřímu Černému za bezproblémové vedení zápasů; poděkování patří rovněž pořádajícím školám a všem, kdož k realizaci soutěže přispěli.


Výsledky:
1.
 ZŠ Sportovní UH32
1716:4
 2. SPŠ polytechnická Zlín32178:4
 3. VPŠ a SPŠ MV v Holešově310312:7
 4. Gymnázium LJ Holešov30001:22


Mgr. Svatava Ságnerová    
Hlavní strana | Mapa webu | Kontakt

Mgr. Svatava Ságnerová
Tyršova 1561, 769 01 Holešov, Česká republika, telefon: 573 334 741, e-mail: Svatka.Sagnerova@seznam.cz, www.svatavasagnerova.cz