Robert Dojčár

© 2018 Mgr. Svatava Ságnerová

Charitativní akce a sbírky - Monička Polášková - Turnaj volejbal 18.12.2011

Volejbalisté na svém turnaji darovali peníze Moničce

První ročník Vánočního volejbalového turnaje smíšených družstev se konal v neděli 18. prosince 2011 prosince se ve sportovní hale 1. ZŠ Holešov. Této sportovní akce se zúčastnilo šest týmů z celého Zlínského kraje a hlavními pořadateli byli Mgr. Jan Koláček a žáci Gymnázia Ladislava Jaroše Holešov. Záštitu nad turnajem převzali poslanec PSP ČR Josef Smýkal a Mgr. Svatava Ságnerová, členka zastupitelstva města Holešov, kteří tuto akci podpořili i finančně. Všechny týmy postupně sehrály zápasy systémem každý s každým na dva sety, přičemž v jednotlivých družstvech musely být přítomny aspoň dvě ženy.

Napínavé souboje přilákaly do haly rovněž řadu diváků, kteří byli dopoledne přítomni při jednom z vrcholů celého dne – výtěžek ze startovného a uspořádané sbírky byl předán Moničce Poláškové z Roštění, která bojuje se závažným onemocněním pohybového aparátu – polyneuropatií dolních končetin. Finanční částka 3000,- Kč je dalším příspěvkem holešovských a dalších sportovců na zakoupení cvičebního polohovacího stolu pro Moničku.

Po skončení posledního zápasu proběhlo vyhlášení výsledků a vítězné týmy převzaly poháry a diplomy. Všem zúčastněným sportovcům patří poděkování za pěkné výkony, organizátorům a přítomným fanouškům díky za podporu a účast na této akci, která v předvánočním čase splnila nejen sportovní poslání, ale znovu přesvědčila všechny přítomné, že věta „Pomáhat si je normální“ není otřepaným klišé, ale funguje jako spojující element pro všechny lidi dobré vůle.


Výsledky:
  1.  Zlín
  2.  Dřevohostice
  3.  Devils KM + BpH.
  4.  Hulín
  5.  Torpédo Libosváry
  6.  GymHol

Mgr. Svatava Ságnerová
Členka zastupitelstva města Holešova


  
Hlavní strana | Mapa webu | Kontakt

Mgr. Svatava Ságnerová
Tyršova 1561, 769 01 Holešov, Česká republika, telefon: 573 334 741, e-mail: Svatka.Sagnerova@seznam.cz, www.svatavasagnerova.cz